Najlacnejšie umývanie fasád, striech, priemyselných i obytných objektov

Máme otvorené NON-STOP

O nás

Niečo málo o našej firme

Spoločnosť UMYJEM-TO s.r.o. vznikla v roku 2011. Po získaní skúseností zo zahraničia, kde sme sa zaoberali čistením fasád a objektov rôznymi technológiami, sme zistili, že na našom trhu chýba firma, ktorá môže ponúknuť kompletný servis v tomto odvetví za rozumnú cenu. Firma UMYJEM-TO s.r.o. sa špecializuje na umývanie a čistenie všetkých povrchov. Používame profesionálne vysokotlakové čističe s horúcou vodou značky Karcher.

Pomocou horúcej vody alebo pary sme schopní odstrániť 95% všetkých nečistôt z rôznych druhov povrchov. Na zostávajúce veľmi znečistené povrchy, alebo na impregnáciu proti riasam a machom, používame vysoko kvalitnú ekologicky odbúrateľnú chémiu značky TrionTensid AB.

Naše skúsenosti spolu s technológiou vám vždy zaručia kvalitný výsledok a vašu spokojnosť za čo najpriaznivejšiu cenu!

Nový trend na Slovensku: stáli sme pri jeho začiatku

Keď sme sa pred pätnástimi rokmi vracali z prvého školenia v Nemecku, hneď sme si začali všímať rozdiely medzi lesknúcou sa čistotou v ich mestách a zašednutými ulicami u nás.
Bolo nám jasné, že to chceme zmeniť. Zvyšovať kvalitu života všetkým tým, že zanesené domy nejasných farieb pomôžeme premeniť z depresívnych na okúzľujúce. Prebytky socializmu a zanedbávanie v ranom kapitalizme, nehygienické steny prerastené plesňami premieňame v niečo nové už viac ako jednu dekádu.

Čo pomohlo malej firme o dvoch ľuďoch a pomôže aj vám

Čo sme hneď na začiatku nechceli, bola príliš veľká investícia do plošín a drahej techniky, používaných následne iba sporadicky. Išli sme teda opačnou cestou, výškovú techniku si prenajímame u dlhoročných partnerov. Aj vďaka tomu sme mali možnosť investovať viac do vzdelávania a do kvalitných čistiacich strojov. Dobrý servis zákazníkovi je totiž naše krédo a nikdy neodchádzame, pokiaľ nie je zákazník spokojný.

UMYJEMTO.cz