Najlacnejšie umývanie fasád, striech, priemyselných i obytných objektov

Máme otvorené NON-STOP

Čistenie fasád

Čistenie fasád: paneláky, priemyselné objekty – Umývanie fasád: zateplené domy – Prídeme: vyskúšanie zdarma – Dopyt, online dotazy

Čistenie fasád, odstraňovanie nánosov na fasáde

Akokoľvek silno znečistené fasády odborne zbavíme povlaku zo smogu a prachu, usadenín z komínov, sadzí alebo výparov z kuchyne. Zbavíme dom mikroorganizmov, zelených povlakov z rias a plesní očistíme šetrne bez poškodenia fasády, na záver nanesieme fungicídny nástrek.

Čistenie a umývanie fasád od nečistôt, machov a plesní

Zavolajte nám na 944 131 260 alebo vyplňte kontaktný formulár, nachádzajúci sa nižšie, a my vám poskytneme bezplatnú konzultáciu.

Fasádne systémy sú náchylné k usadzovaniu mikroorganizmov všade, kde sú k množeniu rias priaznivé klimatické podmienky. Nie je pri tom podstatné, či ide o natretú, brizolitovú alebo zateplenú fasádu.

Umývanie fasád, údržba zateplenej fasády

Obzvlášť zateplené fasády mávajú v technickej špecifikácii pri odovzdávaní inštrukcie k čisteniu raz za 3 až 8 rokov. Zateplenie totiž znižuje cirkuláciu vzduchu, niekedy sú fasády až úplne nepriedušné. Vo vlhkom prostredí s nedostatkom slnka nestíhajú steny poriadne preschnúť, veľmi často býva postihnutá najmä severná strana domu.

Pokiaľ fasádu nečistíme, vzniknuté kolónie mikroorganizmov nenávratne znehodnotia líce fasády.

Okrem pravidelného čistenia spoločnosť Umyjemto ponúka tiež umytie od prachu po stavebných úpravách, celkové umytie pred predajom nehnuteľnosti, umytie uhoľného prachu alebo kuchynských výparov z blízkeho komína. Vyčistíme tiež okolie domu, terasy, altánky a príjazdové cesty.

Mikroorganizmy – riasy, čierne plesne a ich spóry, sú škodlivé pre zdravie človeka. Šíria sa vzduchom okolo celého domu, prenikajú aj dovnútra a vytvárajú nevhodné podmienky obzvlášť pre malé deti a starších ľudí.

Čistenie fasád bytových domov

Naše služby sú tiež určené bytovým družstvám alebo spoločenstvám vlastníkov bytových jednotiek. Špecializujeme sa na čistenie a renováciu fasád bytových a panelových domov od nebezpečných plesní a iných mikroorganizmov, od nevzhľadných usadenín prachu, smogu alebo dymu. Najmä zateplené fasády sú v mnohých prípadoch kvôli nepriedušnosti náchylné na vznik mikroorganizmov. Tieto mikroorganizmy a plesne môžu nenávratne poškodiť fasádu, preto je po vyčistení aplikovaný fungicídny nástrek. Nenechajte fasádu vášho bytového či panelového domu znehodnotiť, zavolajte nám!

Po predložení našej ponuky vám poskytneme dostatok času na zváženie (napríklad z dôvodu zvolania schôdze s členmi družstva a pod.) a v prípade vášho záujmu zákazku po dohode zrealizujeme.

Umývanie fasád rodinných domov

Aj váš rodinný dom alebo vila môžu vyzerať ako nové! Z fasády vášho domova odstránime stopy po prachu, smogu, sadziach z komínov či výparoch z kuchyne. A to nie je ani zďaleka všetko – špecializujeme sa tiež na odstraňovanie bakteriálnych mikroorganizmov, plesní, rias a podobných zelených nánosov na fasádach akéhokoľvek typu. Dbáme na to, aby sme fasádu vôbec nepoškodili, čo nám umožňuje aj naša výšková technika a odborne zaškolený a certifikovaný personál. Pokiaľ chcete, aby domov vašej rodiny vyzeral ako nový, či rodinný dom predávate a chcete zvýšiť jeho atraktivitu a záujem o neho, sme pre vás tí praví!Ozvite sa nám!

Ako si službu umývanie fasád objednať?

VOLAJTE 7 dní v týždni a to úplne zadarmo

Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni na toto číslo: 944 131 260

Vykonáme skúšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia

Prídeme v dohodnutý termín a prevedieme skúšku na cca 1m2 povrchu, ktorú doplníme o nezáväznú kalkuláciu.

V prípade záujmu dohodneme termín a zariadime objednávku

V prípade Vášho záujmu spíšeme objednávku a dohodneme termín realizácie.

Dopytový formulár

Meno a priezvisko (*)

E-mailová adresa (*)

Čo potrebujete vyčistiť

Na aké číslo vám môžeme zavolať (*)

Podrobnejšie informácie: