Najlacnejšie umývanie fasád, striech, priemyselných i obytných objektov

Máme otvorené NON-STOP

Odstránenie graffiti

Čistenie od graffiti a tagov: fasády panelových, bytových domov a ďalšie objekty – Prídeme: vyskúšanie zdarma – Dopyt, online dotazy

Odstraňovanie graffiti

Naša firma poskytuje služby odstránenia graffiti, odstraňovanie graffiti, čistenie graffiti, ochrana voči znečisteniu graffiti a vandalizmu, antigraffiti nátery, antigraffiti nástreky, ochrana a účinná obrana voči sprejerom a pouličnému umeniu v systéme budovy bez graffiti znečistenia.

Čistenie a odstránenie graffiti

Zavolajte nám na 800 221 227 alebo vyplňte kontaktný formulár, nachádzajúci sa nižšie, a my vám poskytneme bezplatnú konzultáciu.

Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potrebné vopred zákazníkom zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia graffiti sa pohybuje od 60 do 90 %.

Na čo si je potrebné dať pozor pri odstraňovaní graffiti?

V prípade niektorých typov povrchov ušľachtilých materiálov, ako je mramor, teraco, žula, prírodný kameň a pod., sa sprejová farba môže dostať hlboko do štruktúry a je problematické ju dokonale odstrániť. Po odstránení graffiti zostávajú na niektorých miestach tiene, ktoré sa ani po opakovaných pokusoch nedarí odstrániť. V takýchto prípadoch je nutné povolať ďalšiu odbornú firmu, napr. kamenárov, ktorí musia mramor kryštalizovať. V takýchto prípadoch samozrejme prichádza do úvahy úplne iná cena.

Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach je potrebné dopredu počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov odstránime tiež farbu fasády. V praxi sa postupuje tak, že sa graffiti zosvetlia do najvyššej možnej miery a miesto sa zamaľuje fasádnou farbou. Zamaľovať graffiti ihneď a neodstraňovať ich neprináša dobrý výsledok. Graffiti vo väčšine prípadov vidno aj po pretretí a je vidieť ich pôvodné kontúry.

Ako si službu odstránenie graffiti objednať?

VOLAJTE 7 dní v týždni a to úplne zadarmo

Pre objednávku, nacenenie volajte bezplatne 7 dní v týždni na toho číslo: 944 131 260

Vykonáme skůšku zadarmo a spoločne zhodnotíme stav znečistenia

Prídeme v dohodnutý termín a vykonáme skúšku na cca 1m2 povrchu, ktorú doplníme o nezáväznú kalkuláciu.

dohodneme termín a zariadime objednávku

V prípade Vášho záujmu spíšeme objednávku a dohodneme termín realizácie. Zvyčajne však túto službu realizujeme ešte ten deň.

Dopytový formulár

Meno a priezvisko (*)

E-mailová adresa (*)

Čo potrebujete vyčistiť

Na aké číslo vám môžeme zavolať (*)

Podrobnejšie informácie: